Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

Projekty Badawcze (uczestnik)

red. Sławomir Wolski

2018 - 2021 Transport properties of magnetic topological insulators (Opus NCN)

2012 - 2014 Nanostructured MgO tunnel barrier for metal-semiconductor spin injection, European Project Era.Net.Rus SpinBarrier

2011 - 2014 Właściwości transportowe i sprężyste magnetycznych heterostruktur półprzewodnikowych, NCN Nr N N202 236540

2000 - 2002 Fonony akustyczne w podłożach krystalicznych w obecności defektów punktowych, KBN Nr 2 P03B 038 18

Projekty dydaktyczne (współautor, kierownik i koordynator)

red. Sławomir Wolski

Tytuł projektu: Nowa jakość - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej (POWR.03.05.00-00-Z209/17)
Okres realizacji: 1 października 2018 r. do 30 września 2022 r.  (koordynator do 14.10.2019).

Wsparcie skierowane jest do Studentek i Studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej kształcących się na studiach stacjonarnych I-go stopnia na kierunku Inżynieria medyczna  oraz na kierunku Matematyka.

Wsparcie oferowane w ramach projektu obejmuje:

1. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów
  2. Zajęcia realizowane wspólnie z pracodawcami.
  3. Dodatkowe zadania praktyczne realizowane w formie projektowej.
  4. Wizyty studyjne.
  5. Wysokiej jakości staże.

Realizacja celu głównego możliwa będzie dzięki zaplanowaniu działań ukierunkowanych na podniesienie kluczowych kompetencji między innymi wśród studentów  Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Tytuł projektu: Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki
(POWR.03.01.00-00-K081/16)
Okres realizacji projektu: od: 2017-01-02 do: 2019-06-30
Wsparcie skierowane jest do 146 Studentek i Studentów Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej kształcących się na studiach stacjonarnych I-go stopnia na kierunku Inżynieria medyczna (sem. IV, V, VI, VII) oraz na kierunku Matematyka (sem. V, VI).

Wsparcie oferowane w ramach projektu obejmuje:

1. Certyfikowane szkolenia i warsztaty dla studentów (Zadanie 1)
  2. Zajęcia realizowane wspólnie z pracodawcami. (Zadanie 2)
  3. Dodatkowe zadania praktyczne realizowane w formie projektowej. (Zadanie 3)
  4. Wizyty studyjne (Zadanie 4)

Efektem realizacji projektu będzie zwiększenie do VI 2019 roku poziomu i zakresu kompetencji zawodowych, informatycznych, komunikacyjnych i w zakresie przedsiębiorczości wśród 146 studentów kierunków Inżynieria medyczna oraz Matematyka Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej zgodnie z oczekiwaniami dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Inne organizacje